بیانیه ۱۷۰ نماینده در اعتراض به اظهارات رئیس جمهور در نشست خبری همچنین طرح سئوال از رئیس جمهور با ۱۰۲ امضا به هیئت رئیسه مجلس تحویل داده شد.

دسته: سیاسی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۹ مهر ۱۳۹۱

علی ایرانپور در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به امضای طرح سئوال از رئیس جمهور توسط ۱۰۲ نماینده گفت: این طرح در آخرین لحظات جلسه علنی امروز مجلس تحویل هیئت رئیسه شد و احتمالا روز یکشنبه ۲۳ مهرماه اعلام وصول خواهد شد.

نماینده مردم مبارکه محورهای سئوال از رئیس جمهور را نوسانات بازار ارز ، عملکرد نامناسب بانک مرکزی ، گرانی های اخیر و مشکلات اقتصادی عنوان کرد.

این طرح به محمد رضا باهنر تحویل داده شد.

وی همچنین تصریح کرد: ۱۷۰ نماینده مجلس شورای اسلامی بیانیه ای در خصوص اظهارات رئیس جمهور در نشست خبری صادر کردند که این بیانیه امروز تحویل هیئت رئیسه شد و قرار است در جلسه علنی ۲۳ مهرماه قرائت شد.

ایرانپور گفت: نمایندگان در این بیانیه از رئیس جمهور تقاضا کردند فضای آرامش و تعامل را در کشور بیشتر کند و از فرامین مقام معظم رهبری تبعیت بیشتری داشته باشند.

وی همچنین گفت: موضوع تحقیق و تفحص از وزارت ورزش و جوانان نیز روز یکشنبه در صحن علنی مجلس مطرح خواهد شد البته نمایندگان استیضاح کننده وزیر ورزش اعتقاد دارند در روز استیضاح تعداد امضاها به کمتر از ۱۰ عدد نرسید و لغو استیضاح خلاف آیین نامه بود و ما اعتقاد داریم تا آخرین لحظه ۱۰ امضا باقی بود.

ایرانپور گفت: معتقدیم در عرصه ورزش اشکالات بسیاری وجود دارد و باید با تحقیق و تفحص مشکلات برطرف شود.

برای دریافت اخبار در تلگرام عضو کانال خبرسیستان شوید
عضویت در تلگرام خبرسیستان


نوشته شده توسط:مدیر - 1774 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.