تکمیل پروژه جاده سلامت

دسته: آخرین اخبار , استان
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۹ خرداد ۱۳۹۵

تکمیل پروژه جاده سلامت

در مورخه ۸/۵/۹۵ با انجام روکش کامل آسفالت، پروژه جاده سلامت در محل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری زابل (واقع در بلوار شهید باهنر) تکمیل گردید.
پروژه جاده سلامت جزو طرحهای امانی و اعتبار آن از محل اعتبارات شهرداری زابل تأمین و در قالب عملیات زیرسازی (شن‌ریزی، تسطیح، قیرپاشی) جدول‌گذاری، تأمین روشنایی، آب، کاشت نهال ادامه یافته که امروز روکش کامل آسفالت آن صورت پذیرفته که البته در حین انجام کار، شهردار، اعضاء شورای اسلامی شهر و خانم دکتر میری (عضو سازمان مردم‌نهاد حامیان آبادانی سیستان)، از وضعیت موجود مجتمع مذکور بازدید داشتند.
شایان‌ذکر میباشد که باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری زابل، در زمینی به مساحت ۳۰۰۰۰ متر، در سال ۱۳۸۷ تأسیس و ساختمان اداری این مجموعه درگذشته، محل کشتار و عرضه دام بوده که پس از انتقال کشتارگاه به شهر محمدآباد، باشگاه مذکور در این مکان تأسیس و با توجه به بضاعت مالی شهرداری، حتی‌المقدور سعی و تلاش گردیده تا در جهت گسترش و اشاعه فرهنگ ورزش در شهرستان زابل گامهای مثبتی برداشته شود.
با تکمیل پیست دومیدانی که جاده سلامت نام نهاده شده و یکی از پروژه‌های مهم عمرانی شهرداری زابل نیز محسوب میشود، انتظار میرود که بتوانیم در رشته‌های دومیدانی، دوچرخه‌سواری، اسکیت و پیاده‌روی، موجبات رضایت‌مندی شهروندان محترم را در آینده‌ی بسیار نزدیک فراهم آوریم.

برای دریافت اخبار در تلگرام عضو کانال خبرسیستان شوید
عضویت در تلگرام خبرسیستان


نوشته شده توسط:مدیر - 1774 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.