جلسه شورای اداری شهرستان هامون برگزارشد

دسته: آخرین اخبار , استان
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۷ خرداد ۱۳۹۷

جلسه شورای اداری شهرستان هامون به ریاست فرماندار و حضور ائمه جمعه تشیع و تسنن و سایر اعضا با هدف بررسی پروژه‌های نیمه تمام سال گذشته و همچنین بررسی پروژه های پیشنهادی سال ۹۷ برگزار گردید.

? فرماندار شهرستان هامون در این جلسه گفت: پروژه‌های اجرایی شهرستان با اولویت پروژه‌های زیربنایی و زیرساختی مدنظر دستگاهها قرار گیرد. وی ادامه داد کلیه دستگاههای اجرایی ضمن اشراف لازم بر میزان اعتبارات دستگاه مربوطه نسبت به پروژه‌های پیشنهاد شده با حساسیت برخورد نمایند.

? کیخا تصریح کرد یکی از مهمترین اهداف ما در شهرستان تامین اعتبار لازم در حوزه اشتغال است که تا کنون اقدامات خوبی هم انجام شده و از همه مدیران متولی این امر درخواست می‌شود بصورت ویژه پیگیری نمایند تا بتوانیم شرایط اشتغال پایدار را در شهرستان فراهم نمائیم.

? فرماندار شهرستان هامون در بخشی دیگر از سخنان خود به منطقه ویژه اقتصادی اشاره کرد و گفت: منطقه ویژه اقتصادی در کنار دو شهرک صنعتی محمدآباد و رامشار مهمترین عامل محرکت برای توسعه حوزه سیستان و بویژه شهرستان هامون است که امیدواریم با توجه به پیگیری‌های بعمل آمده بزودی این موضوع محقق شود.

? وی در پایان گفت در سالهای اخیر اقدامات بسیار خوبی از سوی نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید در منطقه انجام شده است اما باید شرایط بگونه‌ای فراهم شود تا امید به ماندگاری مردم روز به روز افزایش یابد.

? گفتنی است در ابتدای جلسه مسئولین دستگاههای اجرایی گزارشی از عملکرد ۸ ماه دستگاه خویش و بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

برای دریافت اخبار در تلگرام عضو کانال خبرسیستان شوید
عضویت در تلگرام خبرسیستان


نوشته شده توسط:مدیر - 1774 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۰
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.