دانشجو شهید علیرضا ویزش فرد که بود ؟؟

دسته: استان
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۵ تیر ۱۳۹۲

7_8904291642_L600

علیرضا ویزشفرد، دانشجوی رشته ی علوم آزمایشگاهی دانشگاه زاهدان در تیرماه ۸۹ در شب تولد حضرت ابوالفضل العباس(علیه السلام)، در مسجد جامع زاهدان با در آغوش گرفتن عامل انتحاری که قصد ورود به مسجد و از بین بردن هزاران نفر از شیعیان مومن این شهر را داشت، جان خود را همچون حسین فهمیده در راه اسلام فدا کرد.

ظاهرش را که می دیدی شاید در دل میگفتی، این تیپی که باشی، شهید نمی شوی!! اما غافل از اینکه او از من و تو و میلیون ها نظیر من و تو جلوتر است.

اما باید از دوستانش بپرسی شاید برایت بگوید، از روزهایی که نگهبان خوابگاه کشف میکند کسی که نیمه شب سجاده به دست به محوطه خوابگاه میرود کیست؟  شاید برایت بگوید وقتی که دیگران سلام نماز را هم داده اند علیرضا هنوز در سجده است معبود است و او، می گوید و می شنود.

از دوستانش که بپرسی، می گویند علیرضا این روزهای آخر کدام کتاب را ورق میزد؟

کتاب “حیات پس از مرگ” را.

اما باید از مادرش که این کتاب را چند دور خوانده (آخر توصیه ی علیرضا بوده: که مادر این کتاب را بخوانید!) بپرسی، تا به تو بگوید کنار کدام احادیثی تیک گذاشته؟  آنهایی که از شهادت نوشته اند را.

باید از مادرش بپرسی تا به تو بگوید، آخرین باری که به اصفهان آمده با مادرش از “شهادت” نجوا کرده، و مادر که شاید آن زمان تاب از دست دادن عزیزی چون علیرضا را نداشته نخواسته که بشنود!  غافل از این که علیرضا در عشق معبود می سوزد…

منبع:همسفرشهدا

 

برای دریافت اخبار در تلگرام عضو کانال خبرسیستان شوید
عضویت در تلگرام خبرسیستان


نوشته شده توسط:مدیر - 1774 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۰
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.