سیستان سرای همه ایرانیان هست

IMG_20160613_213914-300x300

تا به کی شما و دوستان هم تز تان ، می خواهید تمامیت خواه باشید، تا به کی افکار خود را تعمیم به تمام مردم سرزمین من می کنید و معتقد هستید همگی همانگونه اعتقاد دارند که شما اعتقاد دارید.

به نام خدا

دوست رسانه ای عزیز و به اصطلاح دلسوز سیستان

با عرض سلام و آرزو سلامتی برای شما و باقی همکاران جنابعالی

آنچه که سالیان سال است که نه تنها اینجانب ، بلکه اکثر قریب به اتفاق اصلاح طلبان کشور  در پی آنند تلاش برای به ثمر رسیدن و بالقوه در آوردن این حق طبیعی انسانی و قانونی هر ایرانی است و آن هم “ایجاد و احترام به حیطه شخصی و حقوق شهروندی تمامی ایرانیان است ” که هر فردی که در دستگاه قضا محکوم شده باشد با توجه به تمامی شرایط ، محکومیت خود را طی میکند و هیچ فردی حق آن ندارد که خارج از دستگاه قضایی برای دیگر شهروندان چه مجرم و چه غیر مجرم به دنبال اجرای احکام شخصی باشد .

لذا با توجه به  سخنان شعارگونه جنابعالی که از هر چیزی بعنوان ابزار برای مبرا و پاک نشان دادن خود استفاده می کنید تقاضا دارم تا به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و احکام قوه قضائیه احترام تام داشته باشید و از جانب خود برای مردم شریف سیستان و دستگاه قوه قضائیه حکم صادر نفرمایید.

و این حق بازدید و دیدار از تمامی گوشه  گوشه های خاک وطنمان ، ایران و مردمان سرزمین مان را برای تمام ایرانیان مجرم و غیر مجرم و مسئله دار که از نظر قوه قضائیه مورد ندارد داشته باشید

سوالی که سالیان سال است که فکر من را به خود مشغول کرده این است که تا به کی شما و دوستان هم تز تان ، می خواهید تمامیت خواه باشید، تا به کی افکار خود را تعمیم به تمام مردم سرزمین من می کنید و معتقد هستید همگی همانگونه اعتقاد دارند که شما اعتقاد دارید.

اگر معتقد به مولا علی (ع) می باشید ، اگر اعتقاد به منش اسلامی و تشیع دارید به یاد بیاورید حضرت علی چگونه با قاتلش رفتار کرد ، چگونه در بستر بیماری قاتل خود را بخشید و او را طعام می داد که شما و دوستان به ظاهر دلسوز هیچگونه حقی را برای مخالفان صرفا فکری خود بر نمی تابید.

دوست عزیز سن و سال شما به چه زمانی بر می گردد که شاهد تنفر شهید بزرگوار جناب اقای مرتضی آوینی بوده  و اینگونه از جانب این شهید سخن می رانید ، اینگونه تاختن جنابعالی و دوستانتان  مرا بر آن داشت تا چندی از قوانین اساسی کشور را یادآور شوم:

اصل بیست و سوم قانون اساسی : تفتیش عقاید ممنوع است و هیچکس را نمی توان صرف داشتن عقید مورد تعرض و مواخذه قرار داد.

اصل سی و سه قانون اساسی : هیچکس را نمی توان از محل اقامت خود تبعید کرد یا از اقامت در محل مورد علاقه اش ممنوع و یا به اقامت در محلی مجبور ساخت مگر در مواردی که قانون مقرر می دارد.

اصل سی و شش قانون اساسی : حکم به مجازات و اجرای آن باید تنها از طریق دادگاه صالح و به موجب قانون باشد.

اصل سی و نه قانون اساسی : هتک حرمت و حیثیت کسی که به حکم قانون دستگیر ، بازداشت ، زندانی و یا تبعید شده به هر صورت که باشد ممنوع و موجب مجازات است.

اصل نوزده قانون اساسی : مردم ایران از هر قوم و قبیله که باشند از حقوق مساوی برخوردارند و رنگ و نژاد و زبان و مانند اینها سبب امتیاز نخواهد بود.

و بسیار دیگر از موارد قانونی که در این یادداشت قابل گنجایش نیست و این تعجب برانگیز است که دوستانی که خود را ولایتمدار می دانند به اصول قانونی که ولایت فقیه آنها را تایید کرده پایبند نیستند

به راستی چگونه می توان خود را ولایتمدار و پیرو نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست ولی قوانین نظام مقدس را به راحتی زیر پا گذاشت.

دوست عزیز رسانه ای من ، بسیار متعجب هستم که بفرموده جنابعالی سیستان در هشت سال تاخت و تاز های دولت گذشته به هیچ وجه لحظات سخت و نفس گیر نداشته ولی امروز که مسئولین دولتی سعی در حل مسائل سیستان دارند دچار لحظات سخت و نفسگیر شده اند ؟! این خواب زمستانی شما بسیار تاسف برانگیز بوده هرچند که بیداری شما از سال ۹۲ نیز سبب خرسندی و خوشحالی اینجانب شده است .

انظر الی ما قال و لاتنظر الی من قال”

حضرت علی علیه السلام – نهج البلاغه

اینکه جناب آقای نوری زاد گفته اند زابل و زاهدان را شهرهای رها شده و عقب نگه داشته شده یافته ام برای اینجانب یاد آور تمام هجمه ها و حملات سایت جنابعالی و دوستان همفکر شما در این سه سال می باشد . شما را کمی به مطالعه کتاب نهج البلاغه مولا علی (ع) دعوت می نمایم تا کمی در فضای رسانه اخلاقمدار تر رفتار نمایید.

در مطلب شما “تاکتیک عوام فریبانه” را برای جناب اقای نوری زاد به کار برده اید ، این موضوع برای من یادآور قهرمان ملی هشت ساله می باشد که چیزی جز سکوت برای من ندارد.

دوست عزیز انگیزه سفر هرچه که باشد بی شک حق سفر به سیستان را از ایشان نخواهد گرفت و حتی اگر به اصطلاح خود شما نمایشنامه هنری باشد نیز نباید جای اعتراضی حداقل برای شما و دوستانتان داشته باشد چرا که سه سال هر روز از اینگونه نمایشنامه ها در سایت جنابعالی دیده شده است پس بعنوان یک دوست توصیه دارم که نگران نباشید و بدانید حضور ایشان در سیستان و بلوچستان بصورت شبانه و پنهان گونه نبوده است که برای فرزندان انقلابی این استان زحمت به بار آورد.

دوست عزیز رسانه ای جناب آقای باغانی از اعضای اصلی شورای صنفی معلمان کشور بوده و بی شک تمامی مطالبات ایشان از نظر نه تنها شخص بنده حقیر ، بلکه قشر بزرگ فرهنگیان یک مطالبه صنفی بوده و لازم به تکرار می دانم نظر و دیدگاه خود را تعمیم به تمامی جامعه بزرگ معلمین ننمایید که این اجحاف بزرگی در حق فرهنگیان ایران است.

اگر جنابعالی و دوستان همفکرتان با شما هم عقیده هستند که جناب اقای نوری زاد حتی از طرف خودی های خود هم رانده شده پس لازم است یادآور شوم که جای نگرانی این توهم توطئه و تز های دایی جان ناپلئونی شما نمی باشد پس اینگونه برانگیخته نشوید و نگران نباشید که خدا بر جای حق نشسته و دست تمامی دشمنان نظام و انقلاب را قطع خواهد کرد.

با توجه به ادعای ولایتمداری جنابعالی باید متذکر شوم اهل سنت ، برادران دینی ما هستند و طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب لازم است تا بر وحدت شیعه و سنی تاکید نموده ، نه اینکه به دنبال تفرقه افکنی و مجزا دانستن برادران شیعه و سنی طبلی بوده و سر و صدا ایجاد نمود.

در پایان از جنابعالی ، بعنوان یک برادر رسانه ای تقاضا دارم که به جای ایجاد هیاهو و انتقام گیری های شخصی و حزبی به دنبال ساختن و آبادانی سیستان باشید و توصیه من به شما دوست عزیز و کسانی که نگارنده های محترم اینگونه مطالب هستند ، این است که به انچه می نویسند کمی بیاندیشند ، بنابراین با کاستن اینگونه حساسیت های بی جا و پرداختن به مسائل مهمتر منطقه ای و کشوری خدمت بزرگتری به مردم فهیم سیستان داشته باشید.

پاینده ، سربلند و سبز باشید

آریا نوری

مدیر مسئول رسانه راه پیشرفت

درباره‌ی مدیر

همچنین ببینید

اولتیماتوم فرماندار هامون به روسای ادارات این شهرستان جهت پیگیری جدی مصوبات سفر وزیر کشور به هامون

جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست  مهندس علیرضا کیخا فرماندار هامون و حضور ائمه جمعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.