شهرداری زاهدان در ایجاد سرعت گیرهای خیابانی تصمیم گیرنده نیست

دسته: استان
بدون دیدگاه
شنبه - ۱ تیر ۱۳۹۲

IMG11072667

شهردار زاهدان در پی ابراز نارضایتی بسیاری از شهروندان و رانندگان زاهدانی گفت: شهرداری در ایجاد سرعت گیر های متعدد و موجود در سطح خیابان ها تصمیم گیرنده نیست.

اسماعیل حسین زهی در گفتگو با مهر اظهار داشت: متاسفانه نصب بعضی از این سرعت گیرها علاوه بر ایجاد مشکلات برای شهروندان باعث نارضایتی شهرداری نیز شده است .

وی افزود: نصب سرعت گیرها پس از تصویب شورای حمل و نقل شهرستان و استان در نهایت جهت اجرا به شهرداری ارجاع می شود و در واقع شهرداری زاهدان در این راستا فقط نقش اجرایی را به عهده دارد.

وی ادامه داد:  با توجه به ابراز نارضایتی متعدد شهروندان و مشکلات ترافیکی ناشی از نصب این سرعت گیرها شهرداری زاهدان موضوع نارضایتی خود را در این خصوص به شورای حمل و نقل انعکاس داده و خوشبختانه مدتی است که این امر متوقف شده است .

وی با بیان اینکه شهرداری برای ارایه خدمات مطلوب و دستیابی به شرایط استاندارد در مدیریت شهری نیازمند مشارکت تمامی دستگاه ها و مردم است گفت: برای اجرای هر گونه طرح و یا حتی احداث سرعت گیر در خیابان ها باید پیش از هر گونه تصمیم تمامی جوانب کار و نیاز شهروندان مورد کارشناسی و بررسی قرار گیرد.

برای دریافت اخبار در تلگرام عضو کانال خبرسیستان شوید
عضویت در تلگرام خبرسیستان


نوشته شده توسط:مدیر - 1774 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.