قلعه‌نویی: مسئلۀ نکونام با تعامل حل می‌شود/ آن‌هایی که به افکار ما بخورند در استقلال حفظ می‌شوند

دسته: ورزشی
بدون دیدگاه
پنج شنبه - ۶ تیر ۱۳۹۲

00944666

سرمربی استقلال درباره وضعیت جواد نکونام می‌گوید: باید تصمیم گرفته شود که به مردم، استقلال و بازیکن لطمه‌ای وارد نشود.

سرمربی استقلال درباره وضعیت جواد نکونام می‌گوید: باید تصمیم گرفته شود که به مردم، استقلال و بازیکن لطمه‌ای وارد نشود.
به گزارش ایسنا، امیر قلعه‌نویی در حاشیه تمرین امروز استقلال درباره آخرین وضعیت استقلال گفت: شرایط روز به روز بهتر می‌شود. البته هنوز به ایده‌آل نرسیده‌ایم. امروز بیک‌زاده تمدید کرد و دیروز هم عمران‌زاده. ما مترصد حفظ تیم سال گذشته هستیم. به ایده‌آل مورد نظرمان هنوز نرسیده‌ایم ولی همه داریم تلاش می‌کنیم تا استقلال امسال بهتر از نیم فصل اول سال گذشته باشد.
او در پاسخ به این سوال که چقدر از بازیکنانی که به تازگی جذب کرده راضی بیان کرد: فعلا در حال بدنسازی هستیم و می‌خواهیم وارد فاز تاکتیکی شویم اما باید بگویم بازیکنانی که جذب کرده‌ایم خیلی از ضعف‌های ما را پوشش می‌دهند.
سرمربی استقلال در ادامه و در پاسخ به این سوال که چرا استقلال بر خلاف سایر تیم‌های قلعه‌نویی از لحاظ بدنسازی کمی دیر کار را آغاز کرد اظهار کرد: این سوال خوبی است. دو بحث در این ماجرا دخیل است. یکی حضور ما در آسیا که به شایستگی منجر به رسیدن استقلال به میان هشت تیم شد و دیگری حضور ملی‌پوشان که باعث شد ما دیرتر تمرین‌هایمان را آغاز کنیم. البته حضور ملی‌پوشان خوب است. به هر حال آن‌ها به تیم ملی کمک زیادی کردند.
او در پاسخ به این سوال که وضعیت جواد نکونام برای سال آینده استقلال چگونه خواهد بود گفت: جزو برنامه‌های ما این است که اکثر بازیکنان فصل گذشته را حفظ کنیم اما باید جوری باشد که به مردم، استقلال و خود بازیکن لطمه‌ای وارد نشود. نیاز به تعامل است. به هر حال یک سری از صحبت‌ها نباید گفته می‌شد که گفته شد. ان‌شاءالله این مسائل حل می‌شود.
قلعه‌نویی در پاسخ به این سوال که برای جباری پادرمیانی خواهد کرد یا خیر بیان کرد: بحث پادرمیان نیست. جباری جزو سرمایه‌های فوتبال ایران است. ان‌شاءالله تصمیم طوری شود و اتفاق‌ها طوری بیفتند که مردم خوشحال شوند.
او در پاسخ به این سوال که بالاخره وضعیت نکونام به چه ترتیب خواهد بود اظهار کرد: نکونام جزو سرمایه‌های ایران است. او در پاس، اوساسونا، استقلال و تیم ملی حضوری درخشان داشته همان طور که گفتم هدف ما حفظ تیم سال ذگجذشته است و ان‌شاءالله موفق به این کار می‌شویم.
در پاسخ به این سوال که جواد نکونام امروز گفته من با اشخاص طرف نیستم و طرف حساب من باشگاه است، گفت: حرف خوبی زده من هم تایید می‌کنم. همه افرادی که اینجا هستند جزوی از باشگاه هستند. در هر حال آن‌هایی که به افکار ما بخورند در استقلال حفظ می‌شوند.
قلعه‌نویی در پایان و در پاسخ به این سوال که برنامه‌اش برای جذب بازیکنان خارجی چیست بیان کرد: ما روزی ۵ ساعت فیلم تماشا می‌کنیم تا بازیکنان خوبی را جذب کنیم و شرمنده مردم نشویم. درباره ساموئل هم باید بگویم او در برنامه ماست اما جانواریو چون بدون جراحی مصدومیتش خوب شده و خودش هم اعتقاد دارد فشردگی بازی‌ها بالاست، به ما نمی‌تواند کمکی بکند و در تیم سال بعد حضور نخواهد داشت.

برای دریافت اخبار در تلگرام عضو کانال خبرسیستان شوید
عضویت در تلگرام خبرسیستان


نوشته شده توسط:مدیر - 1774 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.