نرخ کرایه تاکسی در زاهدان افزایش یافت

دسته: استان
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲ بهمن ۱۳۹۱

61_taxi3_Fixd.jpg_bcgpuom

محمد علی اعتمادی اظهار داشت: این سازمان نرخ های پیشنهادی خود را تا پایان سال ۹۲ جهت تصویب به شورای اسلامی شهر ارائه نمود که با همکاری شورای اسلامی شهر این نرخ ها به تصویب رسید.

وی با اشاره به عدم افزایش نرخ کرایه تاکسی ها در دو سال اخیر گفت: در نظر داشتیم که همزمان با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها نسبت به افزایش نرخ کرایه تاکسی ها اقدام کنیم اما با توجه به منتفی شدن اجرای فاز دوم و همچنین افزایش قیمت لوازم یدکی خودروها در طی این چند سال اخیر و سایر عوامل، در نهایت با درخواست و پیشنهاد رانندگان تاکسی جهت افزایش نرخ کرایه ها روبرو شدیم و تلاش کردیم با در نظر گرفتن حق و حقوق طرفین(شهروندان و رانندگان) در این خصوص اقدام کنیم که خوشبختانه پس از بررسی موضوع و ارائه آن به شورای اسلامی شهر این پیشنهاد عملی شد.

وی افزود: این افزایش بین ۱۵ تا ۲۵ درصد بوده است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بیان داشت: نرخ کرایه تاکسی دربستی و تاکسی تلفنی (آژانس) ۲۰ هزار ریال برای هر مسیر و تاکسی کورسی پنج هزار ریال برای هر نفر محاسبه می شود.

وی گفت: نرخ کرایه تاکسی های دربستی و تلفنی از داخل شهر زاهدان به فرودگاه و پایانه مسافربری ۳۰ هزار ریال در هر مسیر محاسبه می شود.

وی افزود: اکنون سه هزار و ۲۰۰ تاکسی و هزار و ۵۰۰ آژانس در زاهدان فعالیت دارند.

اعتمادی از کلیه شهروندان خواست با توجه به اینکه نرخ جدید کرایه تاکسی ها روی شیشه جلوی خودروها نصب می شود، چنانچه کوچکترین تخلفی را در این رابطه مشاهده کردند می توانند موضوع را به سازمان تاکسیرانی شهرداری یا به شماره تلفن ۲۴۴۵۹۳۰ اطلاع دهند تا پیگیری لازم در این خصوص صورت گیرد.

برای دریافت اخبار در تلگرام عضو کانال خبرسیستان شوید
عضویت در تلگرام خبرسیستان


نوشته شده توسط:مدیر - 1774 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰۷
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.