پیشنهاد جابجایی یکی از نمایندگان زاهدان با نماینده زابل !!!

دسته: آخرین اخبار , استان
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۳ خرداد ۱۳۹۵

Water-Wars-Logo

چندی است که نماینده زاهدان در اقدامی جالب نسبت به حق آبه سیستان واکنش نشان داد.شاید برای اولین بار باشد که یک نماینده زاهدان برای سیستانیان سخنرانی می کند آن هم اولین سخنرانی در بدو ورود به مجلس !!!

حال سوالاتی در ذهن بعضی از سیستانیان پیش آمده که بهتر است بیان گردد

این مصاحبه آقای یارمحمدی چندروزی است که باعث بازتاب در رسانه های سیستان شده است اما مگر سیستان نماینده ندارد ؟

در دوره ای که سیستانیان اعتقاد دارند دو نماینده کارکشته را به مجلس فرستادند آیا این مصاحبه نماینده زاهدان شبهه برانگیز نیست ؟

اینروزها که انتقال آب شرب زاهدان از طریق سیستان تامین میشود ، خود باعث نگرانیهایی از طرف سیستانیان گردیده به گونه ای که به نماینده فعلی جناب دکتر دهمرده عده ای بابت خط دوم انتقال آب که در زمان استانداری ایشان افتتاح شد ، ایراد وارد کرده بودند آیا مصاحبه جناب یارمحمدی میتواند ربطی به این موضوع داشته باشد ؟

به این خبر دقت کنید !!!

صبح امروز اولین تحرکات نمایندگان استان درمجلس شورای اسلامی دیده شد و هفت نفر از آنها نسبت به مسائل استان واکنش نشان دادند.

دراین بین بطور کلی دو تذکر مطرح شد که در یک تذکر شش نماینده استان ( علیم یارمحمدی، حسینعلی شهریاری نمایندگان زاهدان، عبدالغفور ایران نژاد  نماینده چابهار، حبیب الله ده‌مرده نماینده سیستان ، علی کرد نماینده خاش، محمد نعیم امینی فرد نماینده ایرانشهر) با هم به وزیر نیرو درخصوص علت عدم وجود شبکه آبرسانی در حاشیه شهر زاهدان تذکر دادند .

خوب این تذکر در رابطه با زاهدان میباشد که جناب دکتر دهمرده یکی از امضاءکنندگان آن است و اتفاقا این تذکر هم در رابطه با آب زاهدان می باشد .

آیا کل استان زاهدان است یا بهتر نبود برای کل شهرهای استان این تذکر داده می شد مگر روستاهای زابل همه آب شرب قابل مصرف دارند؟

آیا دکتر کیخا نماینده دیگر سیستان نیست ،پس چرا ایشان نسبت به آب شرب زاهدان واکنشی نشان نمی دهد ؟

شاید دکتر دهمرده به این دلیل با نمایندگان زاهدان همراه شده است که آنها نیز در آینده با ایشان همراه شوند .اما آیا اگر روزی لازم شود آب سیستان به زاهدان نرود ، نمایندگان زاهدان همراه دکتر دهمرده خواهند شد که جناب دکتر دهمرده در مسئله آب همراه آنها شده است ؟

امیدواریم که این تحرکات نمایندگان زاهدان نسبت به آب همراه با ایجاد خط سوم انتقال آب زابل به زاهدان نشود و همچنین در پایان بهتر است نمایندگان سیستان به سیتان توجه نمایند تا نمایندگان زاهدان به سیستان!!!

نمایندگان محترم سیستان شما با رای سیستانیان به مجلس رفته اید و این سیستان هزاران هزار مشکل ریز و درشت دارد بهتر نیست به جای رفع مشکل سایر شهرهای استان به مشکلات سیستان رسیدگی کنید ؟

 

برای دریافت اخبار در تلگرام عضو کانال خبرسیستان شوید
عضویت در تلگرام خبرسیستان


نوشته شده توسط:مدیر - 1774 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۶
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.