چه کسانی از وضعیت اسفناک فعلی زابل بهره می برده اند ؟

دسته: آخرین اخبار , استان
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

elPress139412181553511457439831ir27_414x290

در روزگاری که بعد از انتخابات امید ، به مردم سیستان بازگشته بود و جوانان با حمایت های بی دریغ دو نماینده منتخب سیستان وارد صحنه شده بودند و دست به اقدامات سازنده می زدند به ناگاه خبری منتشر می شود که شوک آن هنوز برپیکر بی جان شهر دیده می شود

درختان کشت شده توسط مردم در شهر را با اسید پاشیدن از بین بردند !!!!!!

چرا و به چه علت ؟

سالها بود که کسانی که دلسوز سیستان بودند از وضعیت شهر گله و شگایت داشتند و مدام اخطار می دادند ، اما مسئولینی که مسئولیت داشتند سیستان را طوری تفسیر می کردند که اگر کسی با وضع آن آشنا نبود فکر می کرد شهری همانند مشهد و تهران را خطاب قرار داده اند

بالاخره با پیگیری جدی جناب دادستان شهر عاملین جرم مشخص شده و دستگیر شدند اما صحبت من این است که آیا جرم صورت گرفته فقط از بین بردن چند درخت می باشد یا نه ؟

برای پاسخ به این پرسش باید چند سالی به گذشته سیستان رجوع کرده و به یاد آوریم شخصی به نام مهندس گرگیج شهردار سیستان شد و خیلی زود عیار این مرد مشخص گردید و چهره شهر دگرگون گردید به گونه ای که به جرات میتوان گفت بهترین شهردار پس از انقلاب در سیستان بود اما بعد از چند سال از فعالیت های شبانه روزی شهردار و کارمندان شهرداری به ناگاه دهان به دهان چرخید که شهردار زابل را بازداشت کردند !!!

مردم سیستان دچار بهت و سرگردانی شدند که چطور کسی که داشت شهر را آباد می کرد را از شهر زابل گرفتند و هیچ وقت هم دلیل اصلی آن را برای مردم مشخص نکردند.

دلایل زیادی عنوان می شد اما مردم شهر هیچ وقت جفایی که در حق آن مرد شد را فراموش نکردند به طوریکه وقتی جناب گرگیج بعد از شش سال برای اولین بار با خبرسیستان درددل کرد دوباره مردم یاد آن خدماتش افتادند و خواستار بازگشتش شدند .

اما آیا فقط افرادی که دستگیر شده اند عوامل این وضعیت زابل هستند ؟

آیا زمان آن نرسیده است که دادستان شجاع زابل بار دیگر پرونده سیاه شوراهای شهر این چند دوره و شهردارها را بررسی کند تا به مردم پاسخ دهند که چرا چندین سال است که چهره زابل روز به روز سیاه تر گردیده است ؟

آیا وقت پاسخگویی فرا نرسیده است ؟

همین چند وقت پیش اعضای شورای شهر تبریز را بابت تخلفات انجام شده بازداشت کردند ، آیا نمی توان به پرونده متخلفین و خائنین سیستان (که جناب گرگیج فرمود مردم  خیلی زود آنها را خواهند شناخت) رسیدگی کرد؟

باید مسئولین دادگستری و شخص جناب دادستان که مدعی العموم می باشد درخواست رسیدگی به پرونده شهرداری و شورای شهر زابل را دهد و اسناد مالی شهرداری بررسی گردند تا خیانت ها آشکار گردد و خائنین معرفی گردند

امید است جناب دادستان به راحتی از این جریان نگذشته و تا آخر آن را پیگیری کند

 

برای دریافت اخبار در تلگرام عضو کانال خبرسیستان شوید
عضویت در تلگرام خبرسیستان


نوشته شده توسط:مدیر - 1774 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۷
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.