گزیده سخنان مهندس هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان در جمع کارکنان اداره کل تامین اجتماعی

دسته: آخرین اخبار , استان
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۰ آذر ۱۳۹۵

?اختصاص ۴۰۰۰ میلیارد ریال به بازسازی واحدهای تولیدی استان

? گزیده سخنان مهندس هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان در جمع کارکنان اداره کل تامین اجتماعی استان به شرح زیر است :

?۴۰۰۰ میلیارد ریال اعتبار از سوی دولت به واحدهای تولیدی استان اختصاص یافته است که تاکنون ۱۰۰۰میلیارد ریال به واحدهای تولیدی برای بازسازی و نقش آفرینی مجدد پرداخت شده است.

?طرح ابیاری با لوله به دشت سیستان در سطح ۴۶۰۰۰ هکتار در حال اجراست که اعتبارات این طرح به تنهایی بیش از ۵ برابر کل اعتبارات تملک دارایی استان در یکسال می باشد.
?افزایش ظرفیت بندر چابهار به ۸/۵ میلیون تن پس از ۳ دهه ، کارخانه های بزرگ پتروشیمی و فولاد در حال ساخت، بهره برداری از چند واحد پست برق و دهها طرح بزرگ دیگر حاکی از تبدیل استان به کارگاه بزرگ سازندگی دارد؛ و مطمئنا بهار ۹۶ ، سیستان و بلوچستان آمیخته با شکوفایی تلاشهای در دست اقدام خواهد بود.
?برای نخستین بار میلیاردها تومان توسط بخش خصوصی در استان سرمایه گذاری شده است.از جمله؛ احداث ۲ بیمارستان در زاهدان و مجموعه بزرگ فرهنگی، رفاهی و خدماتی با حدود ۶۰۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری.
?حق الناس در سرلوحه کار تامین اجتماعی قرار دارد، زیرا ضامن حق مردم هستید.
?با ارتقاء توان تخصصی و اعتماد سازی در خدمات ، به سمت احیای حق افراد تحت پوشش تامین اجتماعی و خدمات درمانی گام برداشته شود تا مردم استان برای درمان نیازی به خروج از استان احساس نکنند.
?نقش تامین اجتماعی در بازرسی و دفاع از حقوق کارفرما و کارگر دو سویه است .
?راهکارهای حمایتی با هدف بازسازی و نقش آفرینی مجدد واحدهای تولیدی منطبق با شرایط زمان مورد توجه تامین اجتماعی قرار بگیرد
? بسیاری از واحدهای تولیدی که در شرایط سخت مالی ۳ سال گذشته دچار مشکلات شده اند، اکنون به برکت برجام وضعیت روشن و امیدوار کننده ای دارند.
?رویکرد کلان جامعه در ارتباط با تامین اجتماعی بر ۴ اصل مشارکت پذیری، قانون گرایی ، نظم و انظباط پذیری و عدالت اجتماعی استوار است.

 

برای دریافت اخبار در تلگرام عضو کانال خبرسیستان شوید
عضویت در تلگرام خبرسیستان


نوشته شده توسط:مدیر - 1774 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.