یارمحمدی خبر داد: سفر اردکانیان به سیستان و بلوچستان/ رفع مشکل اجرای طرح خط دوم انتقال آب سیستان به زاهدان

دسته: آخرین اخبار , استان
بدون دیدگاه
پنج شنبه - ۴ مرداد ۱۳۹۷

نماینده مردم زاهدان در مجلس، از حضور وزیر نیرو در استان سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: رفع مشکل رخ داده برای اجرای طرح خط دوم انتقال آب سیستان به زاهدان با حضور اردکانیان صورت گرفت.

علیم یارمحمدی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به سفر وزیر نیرو به استان سیستان و بلوچستان، گفت: در این سفر بسیاری از پروژه های بزرگ کلنگ زنی شده و خط دوم انتقال آب سیستان به زاهدان که مدت ها به علت برخی مشکلات تعطیل شده بود مورد بررسی واقع شد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مطالبه بنده از وزیر نیرو بررسی مشکل پیش آمده برای عملیاتی شدن طرح خط دوم انتقال آب سیستان به زاهدان با حضور در محل و رایزنی با پیمانکار بوده است، افزود: خوشبختانه در نشستی با حضور اردکانیان و پیمانکار طرح مذکور مشکلات بررسی و پیمانکار متعهد به ادامه کار شد.

وی با تاکید بر اینکه وزارت نیرو متعهد به رفع مشکلات مالی طرح مذکور شده است،تصریح کرد: متاسفانه در بحران های اخیری که در وضع اقتصادی پیش آمده؛تجهیز این پروژه با مشکلات عدیده ای مواجه شده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم،از اصلاح قرارداد طرح خط دوم انتقال آب سیستان به زاهدان در هیات دولت خبرداد و گفت: باید ردیف مشخصی برای این پروژه درنظر گرفته شود؛زیرا با توجه به خشکسالی های اخیر اجرایی شدن این طرح لازم است.

یارمحمدی ادامه داد:تامین آب مورد نیاز برای کشت گندم در منطقه سیستان نیز از دیگر مواردی بود که در جلسه با حضور وزیر نیرو مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم زاهدان درمجلس شورای اسلامی،یادآور شد:موضوع برداشت از آب های ژرف نیز دیگر موضوع،مورد بررسی در این جلسه بود که به زودی نتایج آن رسانه ای خواهد شد./

پایان پیام

عضو کانال سروش خبرگزاری خانه ملت شوید

 

برای دریافت اخبار در تلگرام عضو کانال خبرسیستان شوید
عضویت در تلگرام خبرسیستان


نوشته شده توسط:مدیر - 1774 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۳
برچسب ها:
دیدگاه ها

تصویر امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.