آیا مردم سیستان از نمایندگان مجلس ناراضی اند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

IMAGE634739879090815936

انتخاباتی که در 24خرداد برگزار شد تمامی معادلات را هم در ایران و هم در سیستان تغییر داد به صورتی که باعث شگفتی بسیار گردید .

اما در این انتخابات جریاناتی وارد شدند که بسیار قابل تامل و تفکر می باشد . در انتخابات ریاست جمهوری نمایندگان زابل یعنی خانم عالی و سید باقر حسینی به طور واضح و ارسال پیامک از آقای ولایتی حمایت کردند . 

اما چرا با وجود این حمایت آشکار ، مردم به دعوت نمایندگان شان لبیک نگفته و آراء خود را به صندوق نماینده ای که اتفاقا از طرف هیچ کدام از شخصیت های سیستان حمایت نشد ریختند ؟

آیا مردم سیستان از انتخاب خود پشیمان شده اند ؟؟

در سیستان نیز مانند کل ایران آراء روحانی دوبرابر نزدیکترین تعقیب کننده اش یعنی آقای قالیباف بود چرا ؟

مگر نه اینکه در گذشته مردم بعد از فرستادن نماینده به مجلس به صورت واضح سیاست های آن نماینده شان را قبول می کردند .چرا در این انتخابات چنین نشد ؟

در شوراهای شهر زابل نیز چندین نفر از نزدیکان آقای سید باقر حسینی نیز شرکت کردند اما شکست تحقیرآمیزی از جانب مردم خوردند و مردم حتی صندلی شورای شهر را به آنها ندادند.

و جالب تر اینکه چند تن از نزدیکان شخص نماینده سابق زابل به شورا راه پیدا کردند بدون اینکه این نماینده از آنها علنا حمایت نماید .

به راستی چرا چنین واضح در این دوره از انتخابات ، اختلاف فاحشی بین مردم  زابل و نمایندگان مجلس زابل پدیدار گردیده است ؟

شاید مردم به گونه ای خواستند به نمایندگان تلنگری زده باشند که یادتان باشد انتخابات آینده مجلس نزدیک است و کارنامه شما بد .

شاید مردم به نوعی کارت زرد را به نمایندگان نشان داده و چنان چه با واکنش مثبت و پند گرفتن آنها رو به رو نشود کارت قرمز را نیز از جیب بیرون کشیده و در انتخابات آینده آنها را اخراج خواهند کرد.

با آرزوی آبادانی سیستان با نمایندگان جدید شورای شهر و انتخاب شهردار مناسب از جانب آنها

 

درباره‌ی مدیر

همچنین ببینید

اولتیماتوم فرماندار هامون به روسای ادارات این شهرستان جهت پیگیری جدی مصوبات سفر وزیر کشور به هامون

جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست  مهندس علیرضا کیخا فرماندار هامون و حضور ائمه جمعه …

یک نظر

 1. محمد طاها

  بایدبه تمامی نمایندگان سیستان خداقوت گفت انصافاً این بندگان خدا زحمت می کشند؟
  مردم شهرعلی اکبریک ماه کامل دربی آبی به سرمی برندفریادواعطشاه مردم شهرعلی اکبر درتمام دنیاپیچیده است ولی یکی ار نمایندگان مردم نیامدازنزدیک مرهمی باشدبردلهای سوخته مردم شهرعلی اکبر، شایدروزهای چهارشنبه گذرتان به چهارراه دکتراافتاده باشدویزیت19هزارتومانی نماینده ملت برایتان دیدنی خواهدبود
  دفترچه یکی از بستگان ماتوسط دکترعالی برای نگرفتن شماره زیردست دکترعالی ماندتااین فامیل مااززیرزمین هم که شده پول قرض کندوحق ویزیت بیمارستان راپرداخت کند

  باتوجه به هوای فعلی سیستان ازنمایندگان انتظارمی رفت برای حل مشکل ریزگردها مسئولین ستادبحران وستادحوادث کشور…..رابه سیستان می آوردندولی اگرشمادیدیدماهم دیدیم ……….
  باتوجه به بحرانی بودن هوای سیستان دمای بالای هوای ریزگردهالوارداغ شدت وزش بادتعرفه آب وبرق برابرمقررات نیم بهامحاسبه شودولی کدام آدم زنده که پیگیراین مشکلات باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.