بازدید رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از مناطق حاشیه زاهدان

به گزارش خبرسیستان به نقل از  ایسنا، دکتر محمد باقر نوبخت، در این بازدید از نزدیک مشکلات موجود در حاشیه شهر زاهدان را مورد بررسی قرار داد.

همچنین معاون رئیس جمهور در دبستان پانزده خرداد حاشیه شهر زاهدان نیز حضور یافت. رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور علاوه بر زاهدان به شهرستان سراوان نیز سفر می کند و با حضور ایشان زنگ مقاومت در مدرسه کشتگان نیز نواخته می‌شود.

همچنین مجتمع آموزشی حیات طیبه در زیباشهر زاهدان باحضور دکتر نوبخت به بهره برداری رسید.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان در این رابطه به خبرنگار ایسنا گفت: احداث مجتمع آموزشی حیات طیبه با توجه به رشد جمعیتی، از نیازهای ضروری منطقه زیباشهر بود. این مجتمع آموزشی بزرگ در سه مقطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان ساخته شده است.

راشکی خاطرنشان کرد: مجتمع فرهنگی و تربیتی دخترانه حیات طیبه در زمینی به مساحت 11 هزار متر مربع و با زیر بنای مفید 10 هزار و 200 متر مربع ساخته شده است. مجتمع بزرگ آموزشی دخترانه حیات طیبه زاهدان با اعتباری بالغ بر 120میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور علاوه بر زاهدان به شهرستان سراوان نیز سفر می کند و با حضور ایشان زنگ مقاومت در مدرسه کشتگان نیز نواخته می شود. از جمله برنامه های دکتر نوبخت در سفر به استان سیستان و بلوچستان بازدید از حاشیه شهر زاهدان، افتتاح مجتمع آموزشی حیات طیبه و نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی جدید و  شرکت در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان است.

درباره‌ی مدیر

همچنین ببینید

اولتیماتوم فرماندار هامون به روسای ادارات این شهرستان جهت پیگیری جدی مصوبات سفر وزیر کشور به هامون

جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست  مهندس علیرضا کیخا فرماندار هامون و حضور ائمه جمعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.