بازهم،حمایت نکردن مسئولین سیستان از قهرمانان استان : تیم فوتسال شمال زابل

چند وقت پیش بود ،خبرسیستان ماجرای حمایت نشدن قهرمان کشتی ایران توسط تربیت بدنی زابل را مطرح نمود تا به مسئولین یاداوری کند که اگر اکنون از امید ارامی حمایت نشود چند وقت بعد این استعداد را از دست خواهیم داد .

خوشبختانه با وارد شدن نماینده زابل جناب دکتر کیخا به ماجرا ،امید ارامی در تهران با شرایط عالی اسکان داده شد تا با تمرکز کافی راهی مسابقات چین شود که توانست قهرمانی را بدست اورده و باعث افتخار ایرانیان شود .
حال تیم فوتسال جوانان شمال زابل که قهرمان استان گردیده و از طرف استان راهی لیگ دسته یک کشور شده اند باید حمایت گردند تا راهی مسابقات شوند.

زمان کوتاهی تا شروع مسابقات مانده است اما مسئولین محترم و شخص جناب مسعود دهمرده رئیس تربیت بدنی شهرستان زابل از هرگونه حمایت سرباز زده و به دلیل اینکه تعدادی از جوانان زابل با پول شخصی و زیرنظر جناب مجید عارفی اداره میشوند ایشان فرمودند که تیم شخصی میباشد و این اداره هیچ گونه حمایتی نمی کند .

حال صحبت این است که رئیس محترم ،آیا تیمی که توانسته قهرمانی استان را با هزینه شخصی بدست اورد و اکنون نماینده زابل میباشد نباید از طرف شما حمایت گردد؟
آیا تربیت بدنی باید خود تیمداری کند ، که از تیم های شخصی که باعث افتخار سیستان میشوند حمایت نمی کند ؟
حال که تیمی از سیستان راهی مسابقات دسته یک کشور شده است نباید از طرف شما حمایت شود تا انشاله این تیم را در دسته های بالاتر ببینیم ؟
جناب دهمرده این جوانان خواسته های غیرمعقولی از مسئولین ندارند آنها با درک کامل شرایط سیستان ، حداقل امکانات را خواستارند .
جناب مسئولین شهر که برای عکس گرفتن همیشه حاضر و آماده اید ولی در زمان حمایت ، خبری از شما نمی شود اکنون زمان حمایت این تیم می باشد اگر حمایت نشود مطمئن باشید از هم خواهند پاشید .
جناب فرماندار که در روز قهرمانی این تیم در استان حضور داشتید آیا تاکنون حمایتی داشته اید ؟
مسئولین محترم هزینه تیم تاکنون به صورت شخصی تامین شده است که خوشبختانه توانستند تا این مرحله پیش بروند اما اکنون که نام سیستان را در لیگ کشور یدک می کشند ، درست است که برای حداقل امکانات بمانند ؟
اگر شما از تیم شمال زابل حمایت نکنید پس وظیفه تان در زابل چیست؟
ایا قول دادن الکی میتواند باعث افتخار جوانان سیستان گردد؟
ایا رئیسی که نتواند بودجه ای برای قهرمان استان اخذ کند بهتر نیست جایش را به شخصی دهد که بتواند چنین حمایت هایی داشته باشد ؟
جناب مسئولین شهر وقتی قهرمان استان را سالنی برای تمرین نمی دهید !!
وقتی اتوبوسی برای حمل و نقل شان نمیدهید !!
وقتی لباسی برای تمرین و مسابقه نمی دهید !!
وقتی بودجه ای برای هزینه های تیم نمیدهید!!

انتظار چه خواهید داشت ؟
آیا جوانان و نوجوانانی که در راه ورزش قدم برداشته اند و از هرگونه مواد مخدر دوری جسته اند لایق حداقل امکانات نیستند ؟

درباره‌ی مدیر

همچنین ببینید

اولتیماتوم فرماندار هامون به روسای ادارات این شهرستان جهت پیگیری جدی مصوبات سفر وزیر کشور به هامون

جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست  مهندس علیرضا کیخا فرماندار هامون و حضور ائمه جمعه …

یک نظر

  1. واقن چرا ورزشکاران عزیز و پهلوانان غیور ما فکر میکنن باید برای رفع مشکلات خود به تربیت بدنی مراجعه کنند و مزاحم وقت گرانقدر و باارزش مسولین این اداره بشوند. کاملا روشن است که دلیل تاسیس این اداره انجام امور مهم تر دیگری است که به هیچ کس حتی خود مسولان آن اداره هم مربوط نمیشود.
    اگر تربیت بدنی بخواد به حرف ورزشکاران گوش دهد پس چه کسی در جلسات فرمانداری، استانداری، نمایندگان و.. شرکت کند ؟ چه کسی به ماموریت برود ؟ چه کسی تلگرام چک کند ؟ چه کسی خندوانه و دورهمی و.. را نگاه کند؟؟ مگر اینها مسایل کوچکیست که باز ورزشکاران بخواهند خاطرشان را آزرده کرده و درگیر مسایل مادی کنند؟؟
    تازه در این اوضاع ، زبانم لال اگر قرار باشد به کشتی و فوتسال حمایتی مانند دادن لوح های انباشته شده در انبارشان شود پس تکلیف دیگر کارگروه های ورزشی زابل مانند اسکی روی برف ، چوگان ، اسب دوانی ، موتور کراس ،ماشین های فرمول 1 ، پرتاب دیسک و نیزه ، هاکی روی یخ و قایقرانی چه؟؟
    خدارا خوش نمی آید و عدالت باید بین همه ی ورزش ها رعایت شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.