جدال تیم پینگ پنگ نونهالان سیستان و بلوچستان برای کسب مجوز صعود

دومین میزبانی قم در فاصله کمتر از دو ماه بعد از رقابت‌های لیگ برتر تنیس روی‌میز پسران کشور، از امروز با پذیرایی از پینگ‌پنگ بازان رده سنی نونهالان شرکت کننده در مسابقات تنیس روی‌میز قهرمانی سال 1395 ایران انجام می‌شود.

با برنامه‌ریزی انجام شده طبق تقویم سال جاری فدراسیون تنیس روی‌میز کشورمان و تصمیم‌گیری صورت گرفته در مجمع سالیانه این فدراسیون در اردیبهشت ماه امسال، هیأت تنیس روی‌میز استان قم در هفته نخست شهریور ماه میزبان رقابت‌های پینگ پنگ قهرمانی نونهالان زیر 12 سال کشور است.

با پایان زمان پیش‌بینی شده برای ثبت‌نام تیم‌های شرکت کننده در این مسابقات، مجموعا حضور 27 تیم در این رقابت‌ها به میزبانی خانه تنیس روی‌میز مجموعه ورزشی شهدای هفتم تیر قم قطعی شد و تیم‌های شرکت کننده، بازی‌های خود را در مرحله مقدماتی در هشت گروه سه و چهار تیمی انجام می‌دهند.

بر این اساس در گروه نخست مسابقات سال 1395 تنیس روی‌میز قهرمانی رده سنی نونهالان پسر کشور در قم، تیم‌های تهران، هرمزگان و اردبیل با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و در گروه دوم مقدماتی نیز تیم‌های البرز، اصفهان و خراسان‌جنوبی به مصاف یکدیگر می‌روند.

دیدارهای گروه سوم مرحله مقدماتی این رقابت‌ها با حضور تیم‌های تنیس روی‌میز نونهالان قزوین، همدان و آذربایجان‌شرقی برگزار می‌شود و در گروه چهارم این دوره از مسابقات تیم‌های پینگ پنگ نونهالان مرکزی، بوشهر و سیستان و بلوچستان برای کسب مجوز صعود به میدان می‌روند.

بازی‌های گروه پنجم از مسابقات تنیس روی‌میز قهرمانی پسران نونهال ایران در قم با جدال تیم‌های مازندران، کرمانشاه و کردستان برگزار می‌شود و در گروه ششم این پیکارها نیز تیم‌های پینگ پنگ پسران توابع تهران، فارس، گلستان و یزد مقابل یکدیگر صف‌آرایی می‌کنند.

در دومین گروه چهار تیمی پیکارهای تنیس روی‌میز قهرمانی کشور در قم، تیم‌های هیأت پینگ پنگ خوزستان، لرستان، گیلان و خراسان‌رضوی در گروه هفتم به میدان می‌روند و بازی‌های گروه هشتم با حضور تیم‌های آذربایجان‌غربی، قم، کهگیلویه و بویراحمد  و سمنان به انجام می‌رسد.

پسران پینگ‌پنگ باز قم در گروه هشتم این رقابت‌ها در حالی به میدان می‌روند که ترکیب این تیم از دل پیکارهای انتخابی مشخص شده و سیدمحمدمعین منتظری، علیرضا رضایی‌فر، ایمان میرزایی، سیدعلی سجادیان و محسن سجادی به مربیگری ابوالفضل اسدی با رقبا مسابقه می‌دهند.

بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته از سوی مسوولان برگزاری مسابقات تنیس روی‌میز قهرمانی نونهالان پسر کشور، تیم‌های شرکت کننده در این مسابقات در دو بخش تیمی و انفرادی با یکدیگر پیکار می‌کنند و در بخش تیمی، تیم‌های اول و دوم گروه‌ها به مرحله بعد می‌روند و برای به دست آوردن مقام‌های اول تا شانزدهم به کار خود ادامه خواهند داد اما تیم‌های سوم و چهارم گروه‌ها برای کسب رتبه‌های هفدهم به بعد رقابت می‌کنند.

درباره‌ی مدیر

همچنین ببینید

اولتیماتوم فرماندار هامون به روسای ادارات این شهرستان جهت پیگیری جدی مصوبات سفر وزیر کشور به هامون

جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست  مهندس علیرضا کیخا فرماندار هامون و حضور ائمه جمعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.