جلسه شورای اداری شهرستان هامون برگزارشد

جلسه شورای اداری شهرستان هامون به ریاست فرماندار و حضور ائمه جمعه تشیع و تسنن و سایر اعضا با هدف بررسی پروژه‌های نیمه تمام سال گذشته و همچنین بررسی پروژه های پیشنهادی سال 97 برگزار گردید.

? فرماندار شهرستان هامون در این جلسه گفت: پروژه‌های اجرایی شهرستان با اولویت پروژه‌های زیربنایی و زیرساختی مدنظر دستگاهها قرار گیرد. وی ادامه داد کلیه دستگاههای اجرایی ضمن اشراف لازم بر میزان اعتبارات دستگاه مربوطه نسبت به پروژه‌های پیشنهاد شده با حساسیت برخورد نمایند.

? کیخا تصریح کرد یکی از مهمترین اهداف ما در شهرستان تامین اعتبار لازم در حوزه اشتغال است که تا کنون اقدامات خوبی هم انجام شده و از همه مدیران متولی این امر درخواست می‌شود بصورت ویژه پیگیری نمایند تا بتوانیم شرایط اشتغال پایدار را در شهرستان فراهم نمائیم.

? فرماندار شهرستان هامون در بخشی دیگر از سخنان خود به منطقه ویژه اقتصادی اشاره کرد و گفت: منطقه ویژه اقتصادی در کنار دو شهرک صنعتی محمدآباد و رامشار مهمترین عامل محرکت برای توسعه حوزه سیستان و بویژه شهرستان هامون است که امیدواریم با توجه به پیگیری‌های بعمل آمده بزودی این موضوع محقق شود.

? وی در پایان گفت در سالهای اخیر اقدامات بسیار خوبی از سوی نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید در منطقه انجام شده است اما باید شرایط بگونه‌ای فراهم شود تا امید به ماندگاری مردم روز به روز افزایش یابد.

? گفتنی است در ابتدای جلسه مسئولین دستگاههای اجرایی گزارشی از عملکرد 8 ماه دستگاه خویش و بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

درباره‌ی مدیر

همچنین ببینید

اولتیماتوم فرماندار هامون به روسای ادارات این شهرستان جهت پیگیری جدی مصوبات سفر وزیر کشور به هامون

جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست  مهندس علیرضا کیخا فرماندار هامون و حضور ائمه جمعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.