خودروی پژو 405 در بلوار امیر کبیر زاهدان در آتش سوخت

13920709000625_PhotoA
به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی زاهدان، این حریق ‌در بلوار امیر کبیر تقاطع ثارالله به اطلاع ‌125‌ رسید که اکیپ ایستگاه سه سریعا” به محل اعزام شدند و توسط اکیپ اعزامی خودرو بوسیله کپسول پودر و گاز اطفاء گردید و پس از ایمن سازی محل به ایستگاه بازگشتند.

همچنین برق گرفتگی و از دست دادن تعادل منجر به سقوط صاحب گلخانه در حوض انبار و مصدومیت وی شد.

‌یک مورد سقوط صاحب گلخانه در حوض انباری به عمق چهار متر خالی از آب واقع در جاده چشمه زیارت روبه‌روی براسان‌، گلخانه نیاتک که منجر به مصدوم شدن صاحب گلخانه شده بود به اطلاع (125) رسید که اکیپ امداد و نجات ایستگاه سه سریعا” به محل اعزام شدند و توسط اکیپ اعزامی شخص مصدوم با رعایت نکات ایمنی از حوض انبار خارج شد و به نیروهای اورژانس تحویل داده شد.

همچنین سرعت غیرمجاز راننده خودروی سمند منجر به واژگونی خودرو و مصدوم شدن چهار نفر از سرنشیان شد.

‌یک مورد واژگون شدن خودروی سمند ‌در انتهای خیابان شورا‌، بلوار 22 بهمن که منجر به مصدوم و محبوس شدن چهار نفر از سرنشیان شده بود به اطلاع مرکز پیام رسید که اکیپ ایستگاه شش سریعا” به محل اعزام شدند و توسط اکیپ اعزامی مصدومین از خودرو خارج و به نیروهای اورژانس تحویل داده شدند و پس از ایمن‌سازی و شستشوی بنزین ریخته شده روی آسفالت به ایستگاه بازگشتند.

معیوب بودن واشر پیک نیک منجر به نشت گاز و حریق در چایخانه سنتی شد.

‌یک مورد حریق پیک نیک در چایخانه سنتی واقع در خیابان جهانزاده توسط صاحب چایخانه حضوری به اطلاع نیروهای ایستگاه سه رسید که اکیپ ایستگاه سه سریعا” به محل اعزام شدند و توسط اکیپ اعزامی محل اطفاء و رفع خطر شد.

همچنین سبقت غیر مجاز و عدم مقررات راهنمایی و رانندگی منجر به برخورد دو خودروی پژو 405 شد.

‌یک مورد تصادف دو دستگاه خودروی پژو 405 ‌واقع در کمربندی شهید کلانتری روبه‌‌روی پادگان سلمان به اطلاع (125) رسید که اکیپ ایستگاه سه سریعا” به محل اعزام شدند و توسط اکیپ اعزامی بست‌های باطری دو خودرو قطع شد و پس از ایمن سازی و شستشوی جاده به ایستگاه بازگشتند.

درباره‌ی nevisandeh1

همچنین ببینید

اولتیماتوم فرماندار هامون به روسای ادارات این شهرستان جهت پیگیری جدی مصوبات سفر وزیر کشور به هامون

جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست  مهندس علیرضا کیخا فرماندار هامون و حضور ائمه جمعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.