در اجرای طرح بیمه سلامت مردم از عدالت و آرامش خاطر بهره‌مند شدند

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: طرح بیمه سلامت همگانی موجب شد همه مردم در بحث دفترچه بیمه درمان از یک عدالت و آرامش خاطر بهره مند شوند.

منطقه سیستان و بلوچستان در دیدار کارکنان اداره کل بیمه سلامت استان با استاندار، هاشمی گفت: یکی از مهمترین و بالاترین کارها تکمیل مقوله درمان و سلامت مردم در دولت تدبیر و امید می باشد موقعی که فردی بیمار می شود هزینه های سنگین برایش تحمیل نشود و آرامش خاطر پیدا نماید که با اجرای طرح تحول نظام بیمه سلامت همه مردم در بحث دفترچه بیمه از یک عدالت و آرامش خاطر مساوی برخوردار شدند.

استاندار اظهار داشت: بسیاری از خانواده ها به علت تمکن مالی جان بیمارشان را از دست می دادند که الحمد الله با اجرای طرح تحول نظام بیمه سلامت این مسئله برطرف شد و ارزشمندترین حق شهروندان از خدمات نظام و دولت تدبیر و امید احیا حق مردم است که باید به مردم اطلاع رسانی شود.

استاندار  سیستان و بلوچستان تصریح کرد: عزت بخشیدن به مردم در شعار نیست باید در عمل ثابت کنیم هر حرکتی که در عزت بخشیدن مردم انجام می دهید در امتداد خون شهداست ما باید خادم مردم باشیم وقتی مردم را بزرگ می بینیم قدمهای بزرگی برای مردم برداریم .

استاندار افزود: در گذشته چند درصد مرگ میر مادر و فرزند داشتیم و خیلی از انسانها به علت تشخیص نادرست جان خود را از دست می دادند اما امروز به برکت نظام و دولت این مسئله حل شده و این خدمات به مردم انعکاس داده شود .

استاندار در پایان ضمن تقدیر تشکر از خدمات شایسته و ارزشمند دکتر کبیر مدیر عامل سازمان و دکتر صفدری مدیر کل و کارکنان خاطر نشان ساخت: با اهدای دفترچه سلامت به مردم آلام درد مردم را کاهش دادید و مردم را به زندگی امید وارتر  کردید.

پیش از صحبت های استاندار، دکتر صفدری مدیر کل بیمه سلامت استان گزارشی از فعالیتها و عملکرد بیمه سلامت استان ارائه کرد.

منبع:ایسنا

درباره‌ی مدیر

همچنین ببینید

اولتیماتوم فرماندار هامون به روسای ادارات این شهرستان جهت پیگیری جدی مصوبات سفر وزیر کشور به هامون

جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست  مهندس علیرضا کیخا فرماندار هامون و حضور ائمه جمعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.