سناریو برکناری سیستانیها از پست های دولتی ادامه دارد

n00024552-b

 

 

این روزها خبرهای خوبی از سیستانیان در گوشه و کنار کشور به گوش نمی رشد .خبر رسید که بعد از برکناری دکتر نورا از سمت ریاست منطقه هفت دانشگاه آزاد و برکناری شریف ملک زاده از ریاست سازمان میراث فرهنگی کشور ، اکنون نوبت دکتر دهمرده استاندار لایق لرستان می باشد .

آقای دکتر روحانی با شعار اعتدال به ریاست جمهوری رسید و در سیستان نیز بالاترین رای را به خود اختصاص داد اما عملکرد ایشان در برکناری نیروهای توانمند سیستانی و عدم توجه کافی ایشان به این منطقه ، موجب سرخوردگی مردم سیستان شده و بار دیگر سیستانیان  حق خود را مانند سالهای گذشته پایمال شده می بینند

از رئیس جمهور محترم تقاضا داریم اکنون که در حال برکناری تمامی سیستانیان از پست هایشان هستید لااقل آنها را در سیستان به کار گمارده تا از عملکردشان مردم این منطقه بهره برند و سیستان را از این حالت خارج سازند 

آقای دکتر دهمرده باردیگر می تواند استاندار مناسبی برای سیستان باشد ، آقای دکتر نورا که سابقه طولانی در عرصه فرهنگ کشور دارد میتواند به خوبی نقص فرهنگی استان را مرتفع نماید و شریف ملک زاده نیز با تجربیاتی که در میراث فرهنگی به دست آورده است می تواند برای منطقه سیستان که لندن شرق نامیده می شود مایه خیر باشد اما حیف و صد حیف …

 

 

آقای رئیس جمهور شما موظفید به عنوان رئیس جمهور ایران به تمام مناطق ایران نگاه یکسانی داشته باشید 

درباره‌ی مدیر

همچنین ببینید

اولتیماتوم فرماندار هامون به روسای ادارات این شهرستان جهت پیگیری جدی مصوبات سفر وزیر کشور به هامون

جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست  مهندس علیرضا کیخا فرماندار هامون و حضور ائمه جمعه …

6 نظر

 1. بابا دم خبرسیستان گرم 
  شما یک سیستانی واقعی هستید 
  همین چندروز پیش مقاله ای در سایت پسر دکترنورا خوندم که شما رو به خاطر انتشارخبربرکناری پدرش کوبیده بود 
  اما شما بازهم از دکتر نورا می نویسید و در جایی که باید از سیستانیان دفاع می کنید 

  خوشم آمد خبرسیستان

 2. سیستانیها دارند برکنار می شوند ؟؟؟؟؟؟؟؟

  حقمونه 

  وقتی خودمون زیرپای همشهریهایمان را خالی میکنیم از روحانی انتظاری نداریم

  مگه سیدباقر نبود که به خاطر اینکه لاریجانی کیخا را مشاور خود کرده بود با رئیس مجلس درگیر شده بود 

  تاسف بار است عزیزان

 3. شهروند سیستانی

  عباس اقا سلام :
  تخریب و پشت پا زنی سنت غلط مامردم سیستان است.که وقتی به مقام وپستی می رسند از یکدیگر انتقام می گیریم. به گذشته نگاهی بیندازید. مسئول تخریب اقای نجفی کیست ؟ فرماندار کیخا ،دکترنورا و کیخا مگر نبودند؟ عامل برکناری دکر حبیب الله دهمرده که بود؟ مگر همداستانی نورا و کیخانبود؟عامل برکناری اقای ضیایی از فرمانداری که بود؟ مگر هم ایشان نبودند؟دردوره قبل مگر کم برای اقای سیدباقر کارشکنی شد؟ ما چاه کنان چاه خودمان هستیم ،پس در نتیجه همیشه دراخر چاهی که دست رنج خودمان است قرارداریم .وقتی ما مردم سبیستان قدر و ارزش بزرگان وهمشهریان خودرا نمی دانیم شما انتظار دارید دکتر روحانی و یا دیگر افراد واستان های دیگر قدر شما ومارا بدانند؟ چرا سناریویی به نام برکناری سیستانی ها داریم .ولی سناریویی به نام سناریوی برکناری بلوچستان نداریم ؟
  روزی ز سر سنگ عقابی به هوا خاست
  وندر طلب طعمه پروبال بیاراست
  بر راستی بال نظر کرد و چنین گفت
  امروز همه عرش زمین زیر پر ماست
  بر اوج چو پرواز کنم از نظر تیز
  می‌بینم اگر ذره‌ای اندر ته دریاست
  گر بر سر خاشاک یکی پشه بجنبد
  جنبیدن آن پشه عیان در نظر ماست
  بسیار منی کرد و ز تقدیر نترسید
  بنگر که ازین چرخ جفا پیشه چه برخاست
  ناگه زکمین گاه یکی سخت کمانی
  تیری زقضای بد بگشاد بر او راست
  بر بال عقاب آمد آن تیر جگر سوز
  وز عرش مر اورا به سوی خاک فرو کاست
  برخاک بیافتاد و بغلتید چو ماهی
  آنگاه پر خویش؛ گشود از چپ و از راست
  گفتا عجب است این که زچوبی و زآهن
  این تیزی و تندی و پریدن زکجا خاست
  بر تیر نظر کرد و پر خویش بر آن دید
  گفتا زکه نالیم که «از ماست که بر ماست»

 4. با تشکر فراوان از مطالب خوب این سایت به امید سیستانی آباد و خالی از محرومیت.

 5. بر کنار کردن دو یا چند نفر سیستانی بی مهری به سیستان نیست . دکتر دهمرده را همه می شناسید ایشان با عرض معذرت فردی خود خواه تا حدی غیر منطقی هستند که به درد تیپ هایی مانند احمدی نژاد می خورد .دوره انتخاب آقای خاتمی را از یاد نبرید که در (در نه درب ) دانشگاه زابل را به روی ایشان بست .
  دکتر نورا هم که به حضورتان معرفی شده هستند . در سخنانش یکی به نعل می زند یکی به میخ . این عزیزان تا توانسته اند برای خود ثروت اندوخته اند در شهرهای رو به توسعه هریکی خانه خریده اند . یکی از این آثایان را سراغ دارید که در زابل سرمایه گذاری کرده باشد ؟ آقای نورا خود در سخنرانی انتخاباتی فرمودند که “برادرم در زابل خانه خرید و من در تهران … قیمت خانه من چند برابر شد و خانه برادرم چندان ارزشی ندارد ..”. دوستان این چند نفر مشاغل مهم را سرقفلی گرفته اند و می خواهند از احساسات ناسیونالیستی شما استفاده کنند .مگر سیستان این چند نفر است ؟ ما هزاران سیستانی مصدر کارهای مهم هنوز داریم ….

 6. سلام صحبت من با این دوستمونه که از پشت پازدن ها نالیده اند(مطلب 3مهر92)خواستم عرض کنم دوست عزیز اگه یک بار دیگه باتوجه مطلب خودت را بخونی متوجه میشی که خودتم خواسته یا ناخواسته همین کار را کردی چه خوبه که ما خوبیهای همدیگر را بگیم تا بدیهارا (مادامی که منجر به تملق نشود)ضمناراجع به نظرت پیرامون اقایان کیخا استغفار کن چون میدونم که اونقدر بزرگوار هستند که دیگران را ببخشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.