ماجدي:مي‌دانستيم چگونه ازبحران خارج شويم

مي‌دانستيم چگونه ازبحران خارج شويم

سرپرست تيم فوتبال استقلال گفت که اعتراض قلعه‌نويي به اکبرپور به دليل اشتباهي بود که اين بازيکن در زمين مرتکب شده بود.

ميرشاد ماجدي در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا، درباره بازي استقلال و نفت آبادان اظهار کرد: ما خيلي سريع گل اول را دريافت کرديم اما نشان داديم که مي‌دانيم چگونه تيم را از بحران خارج کنيم و با تعويض‌هايي که کادر فني انجام داد توانستيم سه امتياز اين بازي سنگين را کسب کنيم.

وي افزود:‌ موقعيت‌هاي زيادي براي گلزني داشتيم و هواداران تيم ديدند بازيکناني که آن‌ها نسبت به عملکردشان اعتراض داشتند تقريبا به مرز آمادگي رسيده‌اند.

سرپرست تيم فوتبال استقلال در ادامه بيان کرد: هنوز به آن تيمي که قلعه‌نويي اعتقاد دارد تبديل نشده‌ايم. اما در بازي روز گذشته حدود 5-6 موقعيت گل 80-90 درصدي داشتيم. در زمين و شرايط آب و هوايي که در آبادان وجود داشت خوب کار کرديم. ولي با تيم ايده‌آل قلعه‌نويي که هميشه بهترين خط حمله و دفاع را دارد فاصله داريم. در واقع هنوز به شکل 100 درصد به آن تيم تبديل نشديم اما مي‌توانم بگويم که به مرز 80 درصدي رسيده‌ايم.

ماجدي درباره درگيري لفظي قلعه‌نويي با اکبرپور گفت:‌ اين مسئله را قبول ندارم و انتقال ناصحيح بعضي از دوستان است. در صحنه‌اي که قلعه نويي سر اکبرپور فرياد کشيد، حضور داشتم. اکبرپور اشتباهي انجام داد و قلعه‌نويي فرياد زد تا آن اشتباه را دوباره مرتکب نشود و خود اکبرپور هم مي‌گفت چشم آقا. متاسفم براي کساني که اشتباه موضوعات را انتقال مي‌دهند. تمام مسئله همين بود و جر وبحثي وجود نداشت.

او در ادامه بيان کرد: سياوش يکي از بازيکناني بود که در آن گرماي آبادان و درحالي که تيم نفت بازي خوبي انجام مي‌داد بيشترين دوندگي را داشت و در رختکن توان صحبت کردن هم نداشت.

ماجدي درباره ديدار هفته آينده استقلال براي صبا گفت: به هر حال تمام تيم‌هايي که امسال در ليگ حضور دارند به غير از دو سه تيم که در شرايط مالي و کاري‌شان مشکلات وجود نداشت، آمده‌اند تا خودي نشان دهنتد. صبا هم از اين قاعده مستثني نيست. ضمن اين‌که آن‌ها تعويضي هم انجام دادند و مرفاوي جايگزين گل‌محمدي شد. مرفاوي هم از شرايط محيطي استقلال آگاه است و دومين تجربه‌اش برابر استقلال خواهد بود. همچنين کادر فني و قلعه‌نويي هم صبا را آناليز کرده‌اند و امروز هم اين کار را انجام مي‌دهند.

وي افزود: براي سه امتياز به مصاف اين تيم مي‌رويم و اگر بازي با پيکان هم برگزار مي‌شد شايد صدرنشين در جدول دور از دسترس نبود.

وي با اشاره به ميزباني آباداني‌ها اظهار کرد: من از مهمان نوازي آباداني‌ها، هيات فوتبال اين استان، نيروي انتظامي تشکر ويژه‌اي مي‌کنم که واقعا کار مي کردند تا بازي با آرامش برگزار شود.

درباره‌ی مدیر

همچنین ببینید

تیموریان:استقلال قهرمان می‌شد بهانه‌ای برای AFC نمی‌ماند/حق نکونام را به بازیکن چینی دادند

هافبک تیم ملی می گوید از انتخابهای کنفدراسیون فوتبال آسیا و به ویژه انتخاب بهترین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.