محکومیت ۷ میلیارد ریالی متخلفان در تعزیرات حکومتی چابهار

139408101635561296431924

رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان چابهار گفت: از ابتدای امسال متخلفین در چابهار، کنارک و نیکشهر به بیش از ۷ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شدند.

محمود میرشکار  اظهار داشت: از ابتدای امسال متخلفین در چابهار، کنارک و نیکشهر به بیش از 7 میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شدند.

رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان چابهار گفت: از ابتدای امسال، 218 فقره پرونده به این اداره وارد شده است و متخلفان به میزان 7 میلیارد و 680 میلیون ریال محکوم شده‌اند.

وی افزود: چابهار با توجه به موقعیت خود با معضل قاچاق روبروست، از این  رو توجه ویژه‌ای دررسیدگی به پرونده‌های وارده در این شهرستان وجود دارد، به گونه‌ای که با تلاشهای صورت گرفته کلیه پرونده‌های ورودی از ابتدای امسال مختومه و اکثریت آرای صادره اجرا گردیده است.

میرشکار تصریح کرد: در این مدت در حوزه قاچاق کالا و ارز، 81 فقره پرونده وارد و این موضوع سبب شد تا در سال پیش رو برنامه‌ریزی اصلی برای پیشگیری از این نوع تخلف باشد، از طرفی نیز محقق شدن این مهم نیازمند یاری همه دستگاههای نظارتی، اجرایی و اقشار مردم است.

وی با اشاره به اینکه بیشترین پرونده‌های ورودی مربوط به قاچاق کالا، درج نکردن قیمت و گران فروشی است، افزود: از ابتدای امسال بیش از 50 نوبت گشت مشترک با همکاری ضابطیتن در این سه شهرستان انجام شده که جهت واحدهای متخلف پرونده تخلف تشکیل و رسیدگی شده است در حوزه بهداشت، دارو و درمان از ابتدای امسال در سه شهرستان چابهار، نیکشهر و کنارک هیچ پرونده‌ای برای رسیدگی به اداره تعزیرات حکومتی ارسال نشده است.

درباره‌ی مدیر

همچنین ببینید

اولتیماتوم فرماندار هامون به روسای ادارات این شهرستان جهت پیگیری جدی مصوبات سفر وزیر کشور به هامون

جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست  مهندس علیرضا کیخا فرماندار هامون و حضور ائمه جمعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.