مهرداد میرزایی بعنوان سرپرست اداره کل شیلات استان سیستان و بلوچستان منصوب شد

photo820175377731266670

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان سیستان و بلوچستان، مهرداد میرزایی طی حکمی از سوی معاون محترم وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران بعنوان سرپرست اداره کل شیلات استان سیستان و بلوچستان منصوب گردید.

مهرداد میرزایی تلاش در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری،پیگیری و اجرای سیاست های سازمان و پروژه های عمرانی تعریف شده، رفع دغدغه های جامعه صیادی و همچنین پیگیری و تسهیل اجرای طرحهای سرمایه گذاری بخش خصوصی در زمینه پرورش ماهی در قفس، میگو و صید فراساحل را جزو الویت های کاری خود اعلام نموده و بیان داشت که در راستای تحقق این برنامه ها و دستیابی به اهداف نظام و دولت محترم اقدام خواهدنمود.
سرپرست اداره کل شیلات استان سیستان و بلوچستان ضمن تقدیر از زحمات و تلاشهای مهندس گلشنی در مدت تصدی این پست گفت: انشالله با حمایتهای معاون محترم وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران ، استاندار محترم سیستان و بلوچستان و سایر مسئولین کشوری و استانی از این مجموعه و همدلی و تلاش جمعی همکاران عزیزمان در این اداره کل، پنجره های اقتصادی و توسعه ای که در استان و سواحل مکران با تلاش مهندس گلشنی ، سایر همکاران و مسئولین باز شده است را ادامه خواهیم داد و انشالله با موفقیت به پایان برسانیم.
میرزایی تصریح کرد:پیگیری مباحث رفاهی کارکنان جزو موارد مهمی است که در دستور کار اینجانب قرار دارد.
محسنعلی گلشنی نیز طی احکامی بعنوان مشاور رئیس سازمان شیلات ایران در توسعه سواحل مکران و معاون اجرایی پروژه پرورش آبزیان دریایی در قفس در سازمان شیلات ایران منصوب گردید.
گلشنی در این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از همکاری همه همکاران در مدت زمان تصدی این پست عنوان داشت: استان سیستان و بلوچستان دارای ظرفیتهای شیلاتی بسیار بالایی می باشد که به حمدالله پنجره های اقتصادی و توسعه ای زیادی در استان و شهرستان ایجادشده است که با همکاری و همدلی همه عزیزان از همکاران می توان آنها را اجرایی نموده و توسعه و اشتغال استان را سببشد.
وی افزود اینکه جناب دکتر صالحی بعنوان معاون محترم وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران به مهندس میرزایی از بدنه این مجموعه اعتماد نموده است فرصت بسیار مناسبی است و نشان دهنده اعتماد ایشان به این مجموعه و مردم و مسئولین استانی می باشد.
در بخشی از حکم مهردادمیرزایی سرپرست اداره کل شیلات استانآ مده است:
در سالی که با تدبیر مقام معظم رهبری ” اقتصاد مقاومی، اقدام و عمل نامگذاری” شده است و در راستای سیاستهای دولت محترم تدبیر و امید، با بهره گیری از ظرفیتهای منابع انسانی در استان و ستاد و بهره مندی از حمایتهای مسئولین استانی در پیشبرد اهداف توسعه ای شیلات در زمینه های آبزی پروری پایدار به ویژه توسعه پرورش ماهیان دریایی در قفس ، صید بویژه توسعه صید در آبهای دور برای تون ماهیان و آبهای عمیق برای فا نوس ماهیان و…اقدام لازم معمول دارید.

درباره‌ی مدیر

همچنین ببینید

اولتیماتوم فرماندار هامون به روسای ادارات این شهرستان جهت پیگیری جدی مصوبات سفر وزیر کشور به هامون

جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست  مهندس علیرضا کیخا فرماندار هامون و حضور ائمه جمعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.