پاسخ وزیر دادگستری به سوال چهار نماینده در کمیسیون قضایی مجلس

 «حسن نوروزی» در جلسه امروز- سه شنبه- کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، با بیان این مطلب افزود: برای شفافیت پاسخ به سوالات در جلسات بعدی از وزیر کشور، مسکن و رئیس دیوان عدالت اداری دعوت خواهد شد.
نماینده مردم رباط کریم در مجلس افزود: سوال عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه از وزیر دادگستری درخصوص مشکلات و تخلفاتی که نسبت به صدور دستور موقت احکام دیوان عدالت بود، متاسفانه این دستورات به گونه ای است که پس از گذشت زمان بسیار کوتاه، صادر می شود.
وی با بیان اینکه حجت الاسلام پورمحمدی ضمن تایید وجود چنین مشکلی یادآور شد که حق قانونی قضات صدور دستور موقت احکام است اما چنین مشکلاتی باید مرتفع شود، گفت: بنابر وجود مشکل مقرر شد تا رئیس دیوان عدالت اداری در جلسات بعد کمیسیون مباحث مذکور را شفاف سازی کند.
نوروزی یادآور شد: نمایندگانی دیگر نیز درخصوص تصاحب یک شرکت هرمی در یکی از شهرستان ها توسط دادگستری، شرکت غله زابل و عدم پرداخت حق کشاورزان با وجود دریافت دو هزار خروار گندم و مشکلات پدیده شاندیز و عدم تعیین تکلیف سهامداران این مجموعه و بروز مسال برای 115 هزار شرکای پدیده سوالات خود را از وزیر دادگستری پرسیدند.
به نقل ازخانه ملت، سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس ضمن بیان اینکه هیچ کدام نمایندگان از پاسخ وزیر دادگستری قانع نشدند، گفت: قرار شد در جلسات بعدی با حضور رئیس دیوان عدالت اداری، وزیر کشور و وزیر مسکن و راه و شهرسازی به سوالات پاسخ داده شود.

درباره‌ی مدیر

همچنین ببینید

اولتیماتوم فرماندار هامون به روسای ادارات این شهرستان جهت پیگیری جدی مصوبات سفر وزیر کشور به هامون

جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست  مهندس علیرضا کیخا فرماندار هامون و حضور ائمه جمعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.