گزیده سخنان مهندس هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان در جمع کارکنان اداره کل تامین اجتماعی

?اختصاص 4000 میلیارد ریال به بازسازی واحدهای تولیدی استان

? گزیده سخنان مهندس هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان در جمع کارکنان اداره کل تامین اجتماعی استان به شرح زیر است :

?4000 میلیارد ریال اعتبار از سوی دولت به واحدهای تولیدی استان اختصاص یافته است که تاکنون 1000میلیارد ریال به واحدهای تولیدی برای بازسازی و نقش آفرینی مجدد پرداخت شده است.

?طرح ابیاری با لوله به دشت سیستان در سطح 46000 هکتار در حال اجراست که اعتبارات این طرح به تنهایی بیش از 5 برابر کل اعتبارات تملک دارایی استان در یکسال می باشد.
?افزایش ظرفیت بندر چابهار به 8/5 میلیون تن پس از 3 دهه ، کارخانه های بزرگ پتروشیمی و فولاد در حال ساخت، بهره برداری از چند واحد پست برق و دهها طرح بزرگ دیگر حاکی از تبدیل استان به کارگاه بزرگ سازندگی دارد؛ و مطمئنا بهار 96 ، سیستان و بلوچستان آمیخته با شکوفایی تلاشهای در دست اقدام خواهد بود.
?برای نخستین بار میلیاردها تومان توسط بخش خصوصی در استان سرمایه گذاری شده است.از جمله؛ احداث 2 بیمارستان در زاهدان و مجموعه بزرگ فرهنگی، رفاهی و خدماتی با حدود 6000 میلیارد ریال سرمایه گذاری.
?حق الناس در سرلوحه کار تامین اجتماعی قرار دارد، زیرا ضامن حق مردم هستید.
?با ارتقاء توان تخصصی و اعتماد سازی در خدمات ، به سمت احیای حق افراد تحت پوشش تامین اجتماعی و خدمات درمانی گام برداشته شود تا مردم استان برای درمان نیازی به خروج از استان احساس نکنند.
?نقش تامین اجتماعی در بازرسی و دفاع از حقوق کارفرما و کارگر دو سویه است .
?راهکارهای حمایتی با هدف بازسازی و نقش آفرینی مجدد واحدهای تولیدی منطبق با شرایط زمان مورد توجه تامین اجتماعی قرار بگیرد
? بسیاری از واحدهای تولیدی که در شرایط سخت مالی 3 سال گذشته دچار مشکلات شده اند، اکنون به برکت برجام وضعیت روشن و امیدوار کننده ای دارند.
?رویکرد کلان جامعه در ارتباط با تامین اجتماعی بر 4 اصل مشارکت پذیری، قانون گرایی ، نظم و انظباط پذیری و عدالت اجتماعی استوار است.

 

درباره‌ی مدیر

همچنین ببینید

اولتیماتوم فرماندار هامون به روسای ادارات این شهرستان جهت پیگیری جدی مصوبات سفر وزیر کشور به هامون

جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست  مهندس علیرضا کیخا فرماندار هامون و حضور ائمه جمعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.