17 میلیارد تومان سود حاصل از فروش قانونی سوخت به دولت رسید

 

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: طی چهار ماه گذشته از 10 میلیون لیتر فروش نفت گاز توسط سکنه شعاع مرزی استان 17 میلیارد تومان سود عاید دولت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛مهندس حاتم نارویی در جلسه شورای مبادلات مرزی استان اظهار داشت: تا کنون از این ده میلیارد تومان سوخت به فروش رسیده 3 میلیارد تومان به مرزنشینان شعاع 20 کیلومتری دو شهرستان سراوان و هیرمند شده است.

استاندار سیستان وبلوچستان در ادامه با مثبت ارزیابی کردن فروش قانونی سوخت به مرزنشینان استان، افزود: با اجرای طرح فروش قانون سوخت، تا کنون 15 درصد کاهش قاچاق سوخت در استان کاهش یافته است، معادل 33 میلیون لیتر نفت گاز تا کنون صرفه جویی شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه تا دیروز برخی با ناآگاهی با قاچاق سوخت روزی حرام به سر سفره می بردند، گفت: امروز شرایط متفاوت شده و همان افراد روزی حلال به سر سفره می برند.

رئیس کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان و بلوچستان همچنین گفت: سیستان وبلوچستان به عنوان نخستین اجرا کننده طرح فروش قانونی سوخت بسیار موفق بوده است، پس از گذشت چهار ماه ما فواید و برکات این طرح را در همه زمینه ها شاهد هستیم.

نماینده عالی دولت در سیستان وبلوچستان در ادامه به شیوع وبا در استان اشاره کرد و ابرزا داشت:خوشبختانه مصیبت وبا را در چند روز اخیر به خوبی کنترل کردیم.

درباره‌ی مدیر

همچنین ببینید

اولتیماتوم فرماندار هامون به روسای ادارات این شهرستان جهت پیگیری جدی مصوبات سفر وزیر کشور به هامون

جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست  مهندس علیرضا کیخا فرماندار هامون و حضور ائمه جمعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.